Dlaczego my?

Dumą firmy jest ekologiczna uprawa pieczarek!

Pieczarkarnia Wierzbno z 9000 ton wyprodukowanych pieczarek aż 80% eksportuje do odbiorców w Europie. Od 18 lat przedsiębiorstwo Jachimowiczów jest rozpoznawalne na rynku angielskim, a od 26 lat współpracuje z takimi markami jak Carrefour i Pizza Hut ​– ​od samego początku ich działalności w Polsce.

Z dumą tworzymy naszą rodzinną markę.

Przędsiebiorstwo Jachimowiczów jest wyposażone w najwyższej klasy urządzenia niezbędne na każdym etapie produkcji, począwszy od regulacji temperatury i wilgotności powietrza, hodowli, zbioru, pakowania i transportu. Dzięki płynności produkcyjnej firma oferuje smakoszom pieczarek stały do nich dostęp. Gwarancją jakości i świeżości sprzedawanych produktów jest także własny, specjalnie przygotowany transport, dzięki któremu pieczarki docierają do odbiorców na czas, zawsze dobrze zabezpieczone i z pierwszej ręki.

Zielone rozwiązania

W pieczarkarni działają energooszczędne pompy ciepła i kolektory (tzw. solary) zasilane czystą energią słoneczną, korzystające z odnawialnego źródła energii i charakteryzujące się najniższym kosztem wytwarzania ciepła. Promienie słoneczne wykorzystujemy również do wytwarzania energii elektrycznej w instalacjach fotowoltaicznych zamontowanych na dachu farmy i hotelu pracowniczego. Cały zakład wyposażony jest wyłącznie w energooszczędne oświetlenie LED. Pieczarkarnia zastępując tradycyjne źródła ogrzewania sprzętem światowej klasy, wpisuje się w ekologiczny trend, który staje się nieodzownym kierunkiem rozwoju niemal każdego, odpowiedzialnego społecznie biznesu. Dzięki zastosowaniu „zielonych rozwiązań” firma ogranicza emisję dwutlenku węgla do atmosfery, nie zanieczyszczając powietrza, którym wszyscy oddychamy. 

Nie pozostaje nic innego, jak odwiedzić zielone Wierzbno i poznać jego pieczarkowy smak!

Warunki na najwyższym poziomie.
skontaktuj się z nami
Firma

38 lat temu Mirosław Jachimowicz założył rodzinne przedsiębiorstwo, które z czasem przekształciło się w jeden z najprężniej działających zakładów produkcyjnych w Polsce.

Adres

07-111 Wierzbno, Wierzbno 58 Poland (masovian)

Email: pieczarkarnia.wierzbno@interia.pl

Uprawa pieczarek

Priorytetem Pieczarkarni Wierzbno jest zaspokajanie rosnących wymagań naszych odbiorców w zakresie jakości i bezpieczeństwa dostarczanej pieczarki.